בדיקת בית לפני קניה

בדיקת בית לפני קניה היא המעשה הנכון וההגיוני שיש לעשות. ובכל זאת רבים מעדיפים לשים את יהבם על אלת המזל. דירה חדשה או ישנה כוללת מערכות רבות ומורכבות שרובנו לא ממש מכירים מקרוב. ההדיוט המצוי לא ממש יודע מה מסתתר מאחורי הקילוף בתקרת המטבח או המרצפות שמתנדנדות. בודק בית הינה חברה מנוסה אשר מבצעת בדיקות לפני קניית דירה. החברה מתמחת בעיקר באיתור נזילות ופתרון בעיות מאיטום. מומלץ בטרם קניית דירה לבצע את כל הבדיקות הנדרשות.

בדיקת בית לפני קנייה – לא קונים דירה בשק

כשאתם באים לראות את הנכס החדש שלכם, כדאי להיות מרוכזים ולנסות לאתר את כל המפגעים האפשריים שאפשר לראות ולהרגיש. בדיקת בדק בית לפני קניה, מה צריך לבדוק:

 • סימני רטיבות – כדאי להרגיש את הקיר. אן הדירה חשוכה מומלץ להצטייד בפנס חזק ולהאיר על פינות חשוכות.
 • קילופים או סימנים של צביעה חדשה שנראים חשודים. מומלץ לשאול ולברר עם המוכר מה הסיבה לכך.
 • מרצפות שבורות או מתנדנדות עלולות להעיד על התקנה לא נכונה של הריצוף או אולי תיקון צנרת מרושל.
 • אם מערכת החשמל נראית לכם חלשה, ישנן נפילות מתח או מיקומים מוזרים של שקעים, כדאי לברר מה הסיבה לכך. יתכן שמדובר באלתורים לא חוקיים ואף מסוכנים.
 • יש לבחון את ארון החשמל ולראות אם יש שם משהו שנראה חשוד.
 • חלונות ודלתות – אפשר בקלות לראות בתחתית הדלת סימנים של רטיבות. כדאי לבחון אם החלונות אטומים.
 • מעקות (במידה וקיים גרם מדרגות בבית) יש לוודא שהם יציבים ובנויים באופן בטוח.
 • כתמי חלודה באמבטיה יכולים להעיד על מערכת אינסטלציה ישנה ומקרטעת. כדאי לברר אם נעשו הרבה תיקונים ומה הם כללו.
 • בכל אופן, הבדיקה הראשונית שלכם לא יכולה להחליף בדיקה של אנשי מקצוע מנוסים שיוכלו לאתר גם תקלות מורכבות יותר.

מאושרים עד הגג

אם הדירה שאתם קונים היא דירת גג מומלץ לדבר עם השכנים החדשים. הם יוכלו בקלות לספר לכם אם הייתה לאחרונה נזילה בבניין, אם התפוצץ איזה דוד מים חמים, רק תיזהרו לא להסתכסך עם ועד הבית. בהצלחה.

בדיקת בית לפני קניה על ידי מומחים

לא קונים חתול בשק ולא קונים בית לפני שיודעים מה מצבו כדי להכין את עצמכם לכל הוצאה ובירוקרטיה שהיא. בדיקת בית לפני קניה היא שירות שמתבצע בשנים אחרונות על ידי מומחים מנוסים בלבד. מיכאל סורקין מחברת בודק בית נותן לכם את כל המידע הנחוץ לכם לאחר 25 שנות ניסיון בתחום מניעת ליקויי בנייה ותשתיות. התמונה שתקבלו תהיה מפורטת ומקיפה במלואה.

למה נחוצה בדיקת בית לפני קניה?

אחת ההחלטות החשובות ביותר שנבצע בימי חיינו, היא רכישת בית. מדובר בצעד חשוב, בזכותו נשפר את העתיד שלנו ושל משפחתנו. חיפוש הבית עצמו מושפע מפרמטרים שונים, כאשר הרגע בו נמצא את הנכס הרלוונטי – נהיה מאושרים. במקביל, יש מספר צעדים חשובים שיש לבצע בטרם תתחייבו לעסקה זו. בין היתר, אנו מדברים על בדיקת בית לפני קניה.

בדיקת בית זו כוללת מספר פעולות חשובות, כמו למשל את בדיקת: מערכת האינסטלציה, מערכת דלוחין, החיפויים החיצוניים והפנימיים, איכות האיטום של מערכת הגג, הדלתות והחלונות של הנכס – לצד בדיקתם של היבטים רבים אחרים. בהתאם לרשימת הליקויים העולה מן הבדיקה, ניתן יהיה להתאים את הפתרון עבורם, ולטפל בהם בהצלחה.

בכדי לבצע את המשימה, שלב אחר שלב, עד התוצאה הדרושה, יש לפנות אל חברה מקצועית, מנוסה ואמינה. בשלב זה, יש לבקש את המלצותיהם של סביבתכם הקרובה, כמו גם לסקור את הפרופיל העסקי של החברה. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתה קשה – ולהתחיל בתהליך העבודה.

לבדוק את הבית מראש

נכס חייבים לקנות רק אם יודעים מה מצבו, זה חוק ברזל של רכישה נכונה. לאחר בדיקת בית מקצועית, שתיעשה על ידי צוות המומחים של מיכאל סורקין מחברת בודק בית, תדעו בדיוק לפני מה אתם עומדים ואילו שיפוצים תצטרכו לעשות כדי להכין אותו למגורים. חברה מובילה זו מחזיקה בניסיון רב בתחום בדק הבית, עובדיה מנוסים ואמינים, והם עומדים בלוחות הזמנים בהצלחה.

בדיקת דירה לפני קניה

דירות קונים מקבלנים וגם יד שנייה ובכל מקרה תמיד חובה לדעת מה מצב הדירה בזמן. בדיקת דירה לפני קניה נותנת לכם תמונת מצב של הדירה עצמה, מהו מצבה מבחינת תשתית ואילו ליקויי בנייה או שיפוצים לא נכונים נעשו בה. כדאי גם להבין האם יש בה בעיות נוספות שקשורות לחריגות בנייה ובכלל, מה צריך לעשות בה לאחר הקנייה כדי להתאים אותה למגוריכם. בודק בית מציעה לכם בדיקות של מומחים בכל היבטי הבנייה והתשתית כדי לקבל תמונה מלאה.

מה כוללת בדיקת דירה לפני קניה?

לכל דירה, בין אם היא חדשה מקבלן ובין אם היא ישנה, יש צורך בבדיקה כדי לדעת אם חל בה בלאי, אם התשתיות מחייבות עבודות מקיפות ויסודיות להחלפתן, אם קיימים ליקויי בטיחות מסכני חיים, וכן הלאה. גם אם מבטיחים לכם הבטחות שהכול היה תקין, אתם יכולים לצאת מנקודת הנחה שיש דברים מתחת לפני השטח שאף אחד לא יכול לשלוט בהם, כמו נזילות או התפוררות בחומרים, שעליכם לטפל בהם והם יגולמו במחיר.

כך או כך, בשביל לקחת את הצעד הראשון לבדיקת הדירה לפני קנייתה, יש לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה, שתבצע עבורכם את בדק הבית. על חברה זו להחזיק בהכשרה המקיפה ביותר, בציוד מתקדם וביכולת להציג בפניכם את המסקנות העולות מהבדיקה – כמו גם את אופן הטיפול הרלוונטי.

בדיקת דירה לפני קניה – מה מצב הבית שלכם?

בדיקת דירה לפני קניה תגלה לכם אם המחיר שדורשים מכם אכן מוצדק ואם יש לדירה פוטנציאל השבחה שתוכלו ליהנות ממנו בעתיד. כך תדעו מהם כל הבעיות והליקויים שקיימים בדירה ותוכלו להיערך כספית לתיקונם. חברת בודק בית של מיכאל סורקין מציעה לכם את הבדיקות המהימנות והיסודיות ביותר כדי לקנות דירה בשקיפות מלאה. ביצוע בדיקות לפני קניית דירה יכללו, בין היתר, ליקויי בנייה, בדיקת נזילות מים ועוד. אין ספק, מדובר במענה איכותי ביותר.

בדיקת בית לפני קניה

עוד בנושא

בדק בית בצפון

בדק בית בצפון

עומדים לקנות דירה חדשה באזור הצפון ורוצים להבטיח שאתם קונים נכס תקין? אתם לגמרי צודקים. הדבר האחרון שתרצו זה לקנות דירה שבסופו של דבר תאכזב

קרא עוד »
בדיקות לפני קניית דירה
אנשים רבים לא מבינים עדיין את החשיבות של בדיקות לפני קניית דירה. קניית דירה היא כנראה אחת הפעולות המשמעותיות ביותר בחייהם של רוב האנשים, אך עם זאת רובם לא מבינים את החשיבות של בדיקת הנכס בטרם הקנייה. לצורך הדוגמא, כמעט כל מי שקונה רכב יד שנייה טורח לקחת אותו בטרם הרכישה למוסך על מנת לבדוק אם מדובר בהשקעה חכמה או לא. אך כאשר מדובר על רכישת דירה – רכישה הרבה יותר מהותית ויקרה – רוב האנשים מעדיפים משום מה לסמוך על המזל. למעשה החשיבות של איתור ליקויי בנייה הינה מכרעת, היות וליקויים רבים מורידים מערך הנכס ומהווים קלף מיקוח מצוין מול המוכרים. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואמינה המספקת תמונה כוללת של מצב הנכס המיועד לקניה.
בדיקות לפני קניית דירה – מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון
ראשית כל, חשוב להדגיש כי על מנת לאתר את כל סוגי הליקויים הקיימים בנכס, חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים המכירים את התחום ויש להם את הידע והציוד הנדרש לצורך העבודה. חלק מהליקויים ניתן לראות בצורה קלה, כמו לדוגמא סדקים בקיר, כתמי עובש ורטיבות ועוד. אך על מנת להבין את חומרת הנזק, יש צורך בעין מיומנת ובמכשור מיוחד שבודק לעומק את חומרת המצב. לפעמים כתם רטיבות מעיד על איטום לא מקצועי, או לחילופין שימוש בחומרי גלם זולים ולא תקניים. לכן חשוב להבין את המצב המדויק של הנכס, כדי לדעת אם מדובר בהשקעה משתלמת או לא.
בדיקות לפני קניית דירה - למה זה חשוב?
קיימות מגוון בדיקות לפני קניית דירה; בדיקות אשר תוצאותיהן יסייעו לכם להגיע להחלטה באופן השקול ביותר. עבור רבים מאתנו, פסגת חיינו הינה היכולת לרכוש דירה חדשה. כלומר, משמעותה של רכישה זו היא שדרוג באיכות חיינו ושל ילדינו. בהתאם, כדי שנוכל להיות בטוחים כי הנכס המדובר אכן עומד בכל הדרישות שלנו, חשוב ביותר לפנות אל בודק בית ולבקש מצוות העובדים לבצע את הבדיקות המקיפות והמקצועיות ביותר. כמו כן, אתם מוזמנים להתייעץ עם מומחים אלו וכמובן – לקבל מענה מרשים.
ביצוע בדיקות לפני קניית דירה על ידי בעלי מקצוע מנוסים

מדי יום ביומו, אנו מתעוררים ומתחילים להתכונן ליום חדש; יום עבודה בו נרוויח את לחמנו. אכן,  רבים מאתנו עובדים קשה כדי לפרנס את עצמם ואת משפחתם בכבוד. לאורך השנים, ולאחר השקעה ומאמצים מרובים אנו מגיעים לרגע המכריע בחיינו: חיפוש אחר דירת חלומותינו. החל מכמות החדרים ועד קרבה לבתי ספר ומקומות אחרים – ישנם פרמטרים שונים בזכותם נבחר את הנכס המתאים עבורנו.

כמו כן, כדי לוודא כי דירה זו אכן עונה על הציפיות שלנו ואף עומדת בתו התקן הגבוה ביותר מומלץ ביותר לבצע בדיקות מקיפות. כאשר אנו מדברים על בדיקות לפני קניית דירה, הכוונה היא, למשל, אל איתור ליקויים באינסטלציה, באיטום, בביוב, בחלונות, בקירות ועוד. מעוניינים לברר האם ישנם פגמים נסתרים מן העין? איתור פגמים כדוגמת בעיות ניקוז, הסרה של קיר תומך ושינויים מבניים אחרים יבצעו אך ורק בעלי מקצוע אשר עברו את ההכשרה המתאימה לכך. כדי להתחיל בשיתוף פעולה מקצועי זה, חשוב לקבל חוות דעת על המומחים בתחום בדק הבית. לצד המלצות חיוביות, מומלץ גם לפנות אל הדפים העסקיים ולהתרשם מהניסיון אותו הם מציגים. בהתאם, תוכלו לקבל את השירות המתקדם ביותר – ולהבין האם ברצונכם לרכוש נכס זה.
שירות בסטנדרט יוצא דופן
ישנן בדיקות שונות אותן חשוב לבצע בטרם תרכשו דירה חדשה. אחת מבדיקות אלו כוללת ביצוע בדק בית. משימה חשובה זו יבצעו המומחים של בודק בית. בזכות הניסיון והשירות המקצועי של חברה זו, תקבלו את התשובה לשאלה הבאה: האם לרכוש את הנכס? כמו כן, עובדים אלו ישמחו לייעץ לכם בכל שאלה ובעיה – תוך זמינות גבוהה ובפריסה ארצית.
בדיקות לפני קניית דירה – לדעת את מצבו של הנכס
רכישת דירה היא אחת הפעולות החשובות ביותר שנבצע. בשל כך, בדיקות לפני קניית דירה הן הכרח שאי אפשר לוותר עליו, ולא רק כדי לדעת מה מצבו של הנכס. החל מסימני רטיבות, קילופים חשודים, מרצפות מתנדנדות, תקינות מערכת החשמל, בדיקות תקינות צינורות מים ומערכת דלוחין (צינורות הניקוז) ועד החלונות והדלתות – יש לבדוק כל זאת היטב. בודק בית עוזר לכם לקבל החלטות בנוגע לקניית הדירה על ידי מתן חוות דעת מקיפה הן על מצב התשתיות והן על מצב הנכס והרישומים לגביו. כך תוכלו לדעת בדיוק כמה תצטרכו להשקיע בשיפוצים שלו ועד כמה הוא שווה את מחירו, גם לצורך תשלום מסים.
מה חשוב לדעת על בדיקות לפני קניית דירה?
 • גילוי ליקויי בנייה ותשתיות, נראים לעין וסמויים, הוא הבסיס של כל בדק בית שנעשה לפני קניית הדירה. כך תוכלו לדעת אם אתם יכולים לגור בדירה ואילו סכומים יש להשקיע על מנת לתקן את הליקויים שהתגלו. הליקויים אינם באחריותכם, כמובן וגם אינכם אמורים לשלם עליהם. לכן יש לדעת מהם כדי לגבות מחיר מלא על התיקונים והשיפוצים ממי שאחראי להם – הקבלנים למיניהם או בעלי הנכס.
 • לאורך תהליך הבדיקה, יש לבחון את: מצב הרצפות בנכס, מצב הצנרת, מצב דוד השמש או החשמל, מצב הדלתות והחלונות בתוך הנכס ועוד.
 • על מנת להבטיח עבודה מקיפה, מדויקת ומקצועית, טרם קניית הדירה, יש לפנות אל חברה מנוסה ומיומנת. בזכות חברה בעלת הכשרה מקיפה, ניסיון רב וידע מעמיק, ניתן יהיה לבצע את העבודה כהלכה.
שקט נפשי לפני הקנייה
כדי להיכנס לבית עם ראש שקט, בדיקות לפני קניית דירה ייתנו לכם את תמונת המצב המלאה. כך תדעו בדיוק מהי תעודת הזהות של הבית שלכם ומה נחוץ לכם לתקן לפני שנכנסים לשם. חברת בודק בית מציעה לכם את ניסיונה העשיר ואת הידע הרב של עובדיה בכל הקשור לבנייה לצורך כך.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
השאירו פרטים עכשיו
ומיכאל יחזור אליכם בהקדם!