ליקויי בניה

ליקויי בניה הינם נושא רציני שכל מי שקונה לעצמו בית חושב עליהם. רוב האנשים המצליחים לקנות דירה בארץ, נאלצים להשקיע את כל החסכונות שלהם בדירה הזאת, ולכן חשוב להם לוודא כי הדירה נמצאת במצב טוב ללא שום ליקויים. למעשה, הליקויים השונים עלולים לנבוע מסיבות שונות כגון בלאי טבעי של הבניין, עבודת בנייה לא מקצועית שאיננה עומדת בתקנים, שימוש בחומרי בנייה לא איכותיים ועוד. לכן רוב האנשים העומדים לפני קניית דירה, מחליטים לבצע בדק בית במטרה לאתר את כל הליקויים ולהחליט האם מדובר בהשקעה חכמה. כאשר מדובר על בית חדש, מומלץ לבצע ביקורת מבנים במטרה לאתר את כל הליקויים שנגרמו כתוצאה בנייה לא מקצועית, ולהפנות אותם לקבלן על מנת שיתקן את עבודתו.

כל מה שחשוב לכם לדעת לגבי ליקויי בניה

ראשית כל, כדאי להדגיש כי איתור ליקויים כדאי לבצע בטרם רכישת דירת יד שניה, דירה חדשה מהקבלן ולאחר עבודות שיפוצים. פעמים רבות תגלו ליקויים שונים במערכת האינסטלציה של הבית, איטום לא מקצועי של הגג, תשתיות חשמל שאינן התבצעו לפי התקנים או ריצוף לא איכותי. פעמים רבות ליקויים אלו גורמים למטרדי בטיחות לדיירי הבית ולאורחים שלהם, ועלולים לגרור הוצאות כלכליות בלתי מבוטלות. ליקויים מסוימים עלולים להוריד בצורה משמעותית את ערך הנכס, ובכך למעשה להוריד מהפוטנציאל הכלכלי של ההשקעה שלכם. לכן מומלץ לבצע את הבדיקות המתאימות ובכך לוודא כי עשיתם עסקה טובה.

לסיכום, ישנם סוגים שונים של ליקויים העלולים לפגוע בפוטנציאל הכלכלי של הנכס. על מנת להבטיח השקעה בטוחה ומשתלמת, מומלץ להתייעץ בטרם הקנייה עם בעלי המקצוע המתאימים. חברת בודק בית מתמחה בתחום ומציעה שירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

ליקויי בניה – חובה לפני רכישת נכס

בדיקת ליקויי בניה תתבצע בטרם תרכשו את הבית או הדירה. המשפחה שלכם מתרחבת? מעוניינים לשפר דיור ולעבור לדירה חדשה? בעת החיפוש אחר נכס מגורים חדש, יש לוודא כי הוא אכן מתאים למחיה. אין זה משנה אם מדובר בבית פרטי, דירה יד שנייה או דירה חדשה מקבלן – כדי לבדוק כי אין במבנה זה תקלות, מומלץ ליצור קשר עם מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. לאור הניסיון והוותק שמומחה זה מחזיק – תקבלו את השירות המקצועי ביותר. החל מאיתור ליקויים באיטום, בביוב, בחלונות ואף בקירות, שירות זה יתבצע בפריסה ארצית וברמת זמינות גבוהה.

עבודה מקצועית – בסטנדרט הגבוה ביותר

מעוניינים לרכוש בית או דירה חדשים? ברצונכם לוודא כי אין מפגעי אינסטלציה, ריצוף או סוגי ליקויים אחרים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. מיכאל סורקין הינו מפקח בכיר בעל ניסיון של 25 שנה בתחום איתור ליקויי הבניה. החל מאיתור הנזילות ועד טיפול בבעיות האיטום – הוא יענה על מגוון הבעיות והפניות במקצועיות הרבה ביותר.

ביקורת מבנים

עוד בנושא

בדק בית בצפון

בדק בית בצפון

עומדים לקנות דירה חדשה באזור הצפון ורוצים להבטיח שאתם קונים נכס תקין? אתם לגמרי צודקים. הדבר האחרון שתרצו זה לקנות דירה שבסופו של דבר תאכזב

קרא עוד »
ליקוי בניה
בזכות בדיקת ליקויי בנייה מקצועית – תוכלו להגיע לממצאים המדויקים ביותר ולפעול בהתאם. החל מליקויים באינסטלציה ובאיטום ועד מפגעים בריצוף, בשיש או בפרקטים – מוזמנים לשתף פעולה עם חברת בודק בית עוד היום. חברה זו מספקת את המענה המקיף והמקצועי ביותר בתחום איתור ליקויי הבניה וביצוע בדק בית. מעבר לכך, חברת בודק בית תפתור את הבעיה ביעילות, בזריזות ובמחיר אטרקטיבי.
עבודות ליקוי בניה: מספר ליקויי בניה מרכזיות

איכות חיים היא שאיפה חשובה ביותר. הרי כל אחד ואחת מאתנו פועלים רבות וממושכות כדי לבנות את עצמנו – וליצור שגרת יום-יום מהמעלה הראשונה. חלק בלתי נפרד מכך כולל את המעבר לדירה או לבית נוח, מרווח ואטרקטיבי. בין אם מדובר בדירת 3, 4 או 5 חדרים – העתיד נמצא מעבר לפינה.

עם זאת, חשוב לא פחות להתעקש על איתור ליקויי בנייה. במילים אחרות, כדי שהמבנה בו נתחיל את הפרק הבא בחיינו ישרת אותנו נאמנה ויגן עלינו, רצוי לוודא כי הוא אכן בטיחותי ונטול מפגעים. מה כוללת בדיקה חשובה זו? נציין זאת בנקודות הבאות:

  • ראשית, על בעלי המקצוע לאתר את ליקויי הבניה שעלולים להוות מפגע בטיחותי עבור דיירי המבנה. החל מגודל החדרים, הממ"ד, החלונות, הדלתות, עבודות האיטום ועוד – כך ניתן יהיה להגיע לעובי הקורה ולפעול בהתאם.
  • כמו כן, יש לאתר את ליקויי הבניה האסתטיים. משמעותם של ליקויים הינה מינורית לעומת הליקויים הבטיחותיים – אך יש ביכולתם לשבש את שגרת היום-יום של הדיירים ללא ספק. בין אם מדובר בריצוף לקוי או שמא מדובר בהיבטים בעייתיים אחרים – מומלץ ליצור קשר עם חברת בודק בית בהקדם.
לפנות אל המומחים בתחום  
ישנם סדקים בקירות הדורשים טיפול דחוף? עבודות הקרמיקה והשיש התבצעו בצורה לא מקצועית וכעת ישנם מפגעים בבית? כדי להתחיל בתהליך העבודה על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת בודק בית. חברה זו מנוהלת על ידי מיכאל סורקין – מפקח בכיר למניעת ליקויי הבניה והתשתיות.
בונים עליכם
מוכרי הדירות מסוג יד שניה וגם קבלנים עשויים להראות הכי אמינים בעולם ונראה שאין כל סיבה שלא להאמין להם. כמובן שרובם הם אנשים הוגנים ומהוגנים אשר לא מחפשים לעבוד עליכם. אך למען הסר ספק תמיד כדאי לבדוק ולגגל את שם החברה באינטרנט ובכך להימנע מהתקשרויות לא רצויות, או פשוט לשאול כמה חברים קרובים.
לעמוד לרשות הלקוח
בדיקת הליקויים במבנה תתבצע לאחר חתימת החוזה על קניית הדירה, לאחר המעבר לתוכה ובמקרים מסוימים אף בסיומה של שנת הבדק. כך או כך, חשוב ביותר לבצע אותה כהלכה. כדי לקבל את הטיפול המדויק ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל בודק בית. צוות העובדים ישמח לייעץ ולענות על כל שאלה ובעיה. כמו כן, מומחים אלו עומדים לרשותכם בזמינות גבוהה ובפריסה ארצית.
איך בודקים ליקוי בניה?
עם הופעתם של ליקויי בניה, יש לתקן אותם במקצועיות – לטובת הדיירים העתידים לגור בנכס. אין ספק, מעבר למחיר היקר שנגבה בשיפוצים ובתיקונים, ישנו גם המחיר הבטיחותי שגורם לסיכון חיים. בהתאם, בכדי לאתר את ליקויי הבניה כראוי, ולפעול לתיקונם בהקדם, יש לפנות אל אנשי המקצוע המנוסים ביותר. חברת בודק בית מוצאת את הליקויים האלה בבדיקה וביקורת מקצועית על סמך ניסיון של שנים רבות בתחום זה, כדי לתקן אותם בזמן.
בדיקות לפני קניית דירה – לדעת את מצבו של הנכס
רכישת דירה היא אחת הפעולות החשובות ביותר שנבצע. בשל כך, בדיקות לפני קניית דירה הן הכרח שאי אפשר לוותר עליו, ולא רק כדי לדעת מה מצבו של הנכס. החל מסימני רטיבות, קילופים חשודים, מרצפות מתנדנדות, תקינות מערכת החשמל, בדיקות תקינות צינורות מים ומערכת דלוחין (צינורות הניקוז) ועד החלונות והדלתות – יש לבדוק כל זאת היטב. בודק בית עוזר לכם לקבל החלטות בנוגע לקניית הדירה על ידי מתן חוות דעת מקיפה הן על מצב התשתיות והן על מצב הנכס והרישומים לגביו. כך תוכלו לדעת בדיוק כמה תצטרכו להשקיע בשיפוצים שלו ועד כמה הוא שווה את מחירו, גם לצורך תשלום מסים.
מה חשוב לדעת על בדיקות לפני קניית דירה?
  • גילוי ליקויי בנייה ותשתיות, נראים לעין וסמויים, הוא הבסיס של כל בדק בית שנעשה לפני קניית הדירה. כך תוכלו לדעת אם אתם יכולים לגור בדירה ואילו סכומים יש להשקיע על מנת לתקן את הליקויים שהתגלו. הליקויים אינם באחריותכם, כמובן וגם אינכם אמורים לשלם עליהם. לכן יש לדעת מהם כדי לגבות מחיר מלא על התיקונים והשיפוצים ממי שאחראי להם – הקבלנים למיניהם או בעלי הנכס.
  • לאורך תהליך הבדיקה, יש לבחון את: מצב הרצפות בנכס, מצב הצנרת, מצב דוד השמש או החשמל, מצב הדלתות והחלונות בתוך הנכס ועוד.
  • על מנת להבטיח עבודה מקיפה, מדויקת ומקצועית, טרם קניית הדירה, יש לפנות אל חברה מנוסה ומיומנת. בזכות חברה בעלת הכשרה מקיפה, ניסיון רב וידע מעמיק, ניתן יהיה לבצע את העבודה כהלכה.
מה חשוב לדעת על ליקוי בניה?
  • ככל שליקויים בתהליך הבניה לא מאותרים בזמן, הם גורמים לכך שהתשתית תהיה בעייתית ופגומה וכל מה שייבנה עליה יהיה בעייתי ולא בטוח. כך שמקצועיות בפיקוח הבניה היא הבסיס של כל המקצוע. כשמתחילים לבדוק ליקויי בנייה לאחר גמר הבנייה ולפני מסירת הדירה מהקבלן לדיירים החדשים חובה לבדוק את כולם עד היסוד. זה כולל גם את התשתיות וגם את הגימור של הקירות. בנוסף, היבט זה כולל את בדיקתם של חדרים רטובים, מסגרות ונגרות – ועד כמה הקבלנים השונים עשו את עבודתם נאמנה.
  • יש ליקויים שגורמים לסכנת חיים ויש כאלה שמפריעים רק ברמת האסתטיקה והגימור. בתרבות הבנייה והדיור שקיימת היום בישראל לא מוכנים יותר לעבור לסדר היום בשום דבר קטן או גדול ולכן רצוי לבדוק ולמצוא את הליקויים האלה בזמן.
  • כך או כך, אם אתם מעוניינים לוודא כי קיימים ליקויים בבניה, יש לפנות אל אנשי המקצוע הרלוונטיים. זאת, לצורך איתור המפגעים ואי-הסדרים – והטיפול המדויק בהם.
ליקוי בניה - בדיקת הבית מהמסד ועד הטפחות
בין אם קניתם את הבית זה עתה או שאתם גרים בו זמן רב, תמיד טוב לדעת על ליקויי בנייה כדי לחייב את מי שאחראי להם לתקן זאת ולשפץ. יש לא מעט הוצאות שנגרמות גם ככה כתוצאה מהצורך לתקן ולתחזק בית, ולכן אין סיבה להוסיף על כך תיקון ליקויים שלא אתם גרמתם להם. חברת בודק בית של מיכאל סורקין מוצאת במדויק את כל הבעיות והפגמים שיש לתקן ובזמן.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
השאירו פרטים עכשיו
ומיכאל יחזור אליכם בהקדם!