תיקון של ליקוי בניה

בשנים האחרונות ליקויי בנייה בדירות חדשות הפכו לדבר שבשגרה. הקבלנים ממהרים לסיים את העבודה, לא מקפידים על הפרטים הקטנים ומוסרים את המפתח לבעל הדירה בידיעה שקיימים ליקויים. ליקוי בניה עלול להוות מפגע בטיחותי או לגרור אחריו הוצאה כספית משמעותית. חברת בודק בית תבטיח שלכם זה לא יקרה. צוות מנוסה יבצע בדיקה יסודית בנכס, ירכיב רשימת ליקויים, אתם תעבירו את הרשימה אל הקבלן ותתעקשו על ביצוע כל התיקונים. בזכות הבדיקה היסודית של חברת בודק בית תאתרו את כל הליקויים בזמן ותקבלו לידכם דירה תקינה.

ליקוי בניה

חשיפה מוקדמת ככל האפשר של כל ליקוי בניה תאפשר לכם לתכנן נכון את הצעדים שלכם. במידה ומדובר בקניית דירה יד שנייה תוכלו להתעקש בהתאם על הורדת המחיר. ברכישת דירה חדשה מקבלן איתור של ליקוי בניה בשלב מוקדם מאפשר פנייה את הקבלן בדרישה לביצוע התיקון טרם האכלוס. בדיקת ליקויי בנייה נועדה לחשוף נזקי רטיבות, בעיות בתשתיות, מפגעים בריצוף, כשלים שגורמים למפגעי בטיחות, איטום לקוי, בנייה לא תקנית ועוד. אל תסמכו על הקבלן שלכם בעיניים עצומות, חייגו עוד היום והזמינו בדיקה לאיתור ליקויי בנייה.

מי אחראי לבצע את התיקונים הדרושים?

רכישת דירה חדשה מקבלן קובעת לכם את הזכות לקבל לידכם דירה שתואמת את כל תקני הבנייה. איתור מוקדם של ליקויים מגדיל את הסיכויים לקבלת מענה מידי ומקיף מהקבלן. אל תתעצלו ותזמינו בדיקה בחברת בודק בית כבר במהלך שלב המסירה הראשונית. כדאי לכם להכיר היטב את הזכויות שלכם ולא לאפשר לקבלן להתחמק מאחריות. אם לא תתעקשו על טיפול בליקויי הבנייה כעת, אתם עתידים לשלם על כך ביוקר.

בדיקות לאיתור ליקויי בנייה מתבצעות גם בדירות ישנות. ממש כפי שלא נרכוש רכב יד שנייה מבלי לבצע בדיקה מקיפה, כך גם לא נרכוש דירה. לאחר קבלת דוח הליקויים נתאם פגישה עם בעל הדירה, נציג בפניו את רשימת הליקויים ונבקש את תגובתו. סביר להניח שבעל הדירה היה מודע לחלק מהליקויים. כעת תתבקשו להחליט מי מכם לוקח על עצמו את האחריות לביצוע התיקונים הדרושים וכיצד הדבר משפיע על המחיר.

עוד בנושא

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
השאירו פרטים עכשיו
ומיכאל יחזור אליכם בהקדם!