ביקורת מבנים

ביקורת מבנים באה לבדוק האם הבניה מתקיימת על פי התקן, בצורה מקצועית ולפי תכנון מוקדם. המטרה בסופו של דבר היא לוודא שיש התאמה בין התכנון לבין הבנייה בפועל. איכות חומרי הבנייה משחקת תפקיד חשוב בתוצאה הסופית וחשוב שהם יהיו תחת תו תקן ישראלי. חברת בודק בית מבצעת כבר שנים ביקורות מבנים ויש ברשותה ידע וניסיון רב. את הביקורת יכולים לבצע רק אנשי מקצוע שהוכשרו לשם כך. הם יערכו את הבדיקות הנדרשות ויציעו לכם פתרונות ברמה הכי גבוהה. רכוש משותף כאשר מדובר בבניין משותף, אז החשיבות של ביקורת מבנים נוגעת לכל הדיירים אשר בו. מכיוון שבבניין ישנם הרבה שטחים שהם משותפים (גג, מדרגות, חדר אשפה וכדומה) כדאי מאוד לוודא שכל השטחים הללו במצב תקין. אם יתגלו ליקויים בהמשך אז ההוצאה תיפול על כל דיירי הבניין.

ביקורת מבנים – ליקויי בנייה

את ליקויי הבניה ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים: ליקויי בנייה אשר נראים לעין. לכאורה ניתן להבחין בהם גם ללא ידע בנושא, אך רק איש מקצוע ידע להעריך מה מידת הנזק. סדק בתקרה עלול להיות הרבה יותר חמור ממה שהוא נראה. לכן, תמיד יש להיוועץ באיש מקצוע שמכיר ויודע. ליקויים נסתרים מהעין – אותם ניתן לגלות רק על ידי מכשור מיוחד. בדרך כלל מדובר ברטיבות ודליפות מים שמתרחשות בתוך הקיר או שימוש בחומרי גלם זולים ולא איכותיים. כמובן שבמקרה כזה כדאי להזמין ביקורת מבנים ולעמוד על כל הליקויים הגלויים והנסתרים. כל פרט שמתגלה במהלך הביקורת הינו נרשם והופך למסמך שיכול לשמש לאחר מכן כאישור לכל דבר ועניין. מסמך זה יכול לשמש גם כמסמך משפטי ככל שהמבנה הינו ישן יותר, כך הסיכוי לליקויים גדל. אבל גם במבנים חדשים לגמרי עדיין קיים סיכוי לתקלות. לעיתים, ישנם מקרים של חיפוף והעלמת עין בנוגע לאי עמידה בתקנים מסוימים. אל תסמכו על כל מה שמספרים לכם. יכול להיות שמי שמספק לכם את המידע כלל לא מודע למצב האמתי. בידיכם הכלי הטוב ביותר שיציג את המצב כמו שהוא ללא הנחות. ביקורות מבנים הן כורך המציאות

ביקורת מבנים של חברת בודק בית

תחום הבניה בארץ רק הולך ומתפתח בשנים האחרונות, ולכן חשוב לוודא כי הבניה אכן נעשית בצורה מקצועית ועל פי תכנון מוקדם. מטרתה של ביקורת מבנים היא לוודא כי קיימת התאמה מושלמת בין תכנון המבנה לבין ביצוע העבודה בפועל. חשוב לבדוק כי במהלך תהליך הבניה נעשה שימוש בחומרים איכותיים בלבד, בעלי תו תקן ישראלי, במטרה להבטיח מבנה יציב ועמיד לאורך שנים. כמו כן, מטרתה של הביקורת היא לוודא כי הבניה עצמה נעשתה בצורה מקצועית, תוך הקפדה על כל התקנות והחוקים הנדרשים. בנוסף לכך, במהלך הבדיקה נעשית השוואה בין מפרט המבנה הכולל את סוג החיפוי, סוג הריצוף, מספר החלונות והדלתות, סוג החומרים ועוד, לבין הממצאים בשטח. חברת בודק בית הינה חברה וותיקה ומוכרת המתמחה בבדיקות מסוג זה, ומבטיחה לכל לקוח בדיקה מקצועית ומדוקדקת של הנכס.

בדיקת מבנים

לכל מבנה שנבנה יש ייעוד. בהתחלה מדובר בשרטוט שמצויר על גיליונות נייר, ובהמשך הוא קורם עור וגידים והופך למבנה פיזי. בדיקת מבנים נועדה לבצע ביקורת שבודקת האם המבנה עומד בתקנים שהוא אמור לעמוד בהם, האם הוא נבנה לפי הספר וללא אלתורים וסטיות והאם האנשים שיגורו בו לא נמצאים בכל סוג של סכנה. בודק בית מבצעת בדיקות מבנים כבר שנים ארוכות. החברה מציעה שירות מקצועי בטכנולוגיה חדשנית שמתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.

בדיקת מבנים לפני קניה

נוח לנו מאוד להאמין שהמבנה היציב והמצודד שניצב מולנו הוא כליל השלמות. ואין לו כל תקלה או ליקויי. אם נחשוב לרגע לעומק נבין שזה לא ממש הגיוני. בבניית המבנה עסקו עשרות בעלי מקצוע, חלקם מיומנים מאוד חלקם פחות, כך שפה ושם אולי "החליקו" על אי עמידה בתקנים מסוימים ואולי אף יותר גרוע מכך. בדיקת מבנים היא כורך המציאות וכדאי לבצעה אגב כל קנייה של מבנה. ביצוע הבדיקה תחסוך לכם בהמשך כסף רב והרבה כאב ראש מיותר.

בדיקת מבנים של חברת בודק בית

בדיקת מבנים נחשבת לבדיקה חשובה שאין לוותר עליה. מטרתה של בדיקה זו היא לוודא כי המבנה המדובר נבנה בהתאם לכל התקנים והתקנות הדרושות בחוק, ובכך מבטיחה כי המבנה יישאר יציב וחזק לאורך השנים. פעמים רבות מתגלים ליקויי בניה שונים המורידים מערך הנכס ואף מהווים סכנת חיים לדיירים, לכן בטרם רכישת נכס כלשהו חשוב לבצע בדיקה ולוודא כי מדובר בהשקעה חכמה ובטוחה. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואיכותית המתמחה בבדיקות מעין אלו, החברה מתחייבת לאתר את כל ליקויי הבניה הקיימים במבנה ולספק ללקוח תמונה מדויקת לגבי מצב הנכס. חשוב לזכור כי יתכן וקיימים ליקויים שונים שאינם נראים לעין, אך בעזרת ציוד מקצועי ואנשי מקצוע מנוסים ניתן יהיה למצוא אותם על מנת להעריך בצורה מחושבת את מצב הנכס.

ביקורת מבנים – מיכאל סורקין

אחד התפקידים החשובים ביותר הוא תפקידו של מפקח בנייה ובודק ליקויים ובעיות לאחר הבנייה, במהלך השנים. הבלאי הטבעי והתקלות האפשריות מחייבות ביקורת מבנים אחת לכמה זמן או כאשר מתעורר חשש לבעיה. זה יכול להיות בבניין משותף או בדירות פרטיות, בבתים פרטיים או מבני ציבור. חברת בודק בית של מיכאל סורקין מציעה לכם את הביקורת המקצועית ביותר, זו שתיתן לכם תמונה מלאה על מצב הנכס שלכם ופתרונות לתיקון ולשיפוץ.

ביקורת מבנים – להיות עם האצבע על הדופק

המבנים שנבנים בישראל יציבים ובטוחים בדרך כלל, אולם כמו כל מבנה גם בהם יש לפעמים פגמים וליקויים או בעיות שונות. ביקורת מבנים בודקת את כל הנושאים האפשריים שקשורים לתפקודים הבסיסיים של המבנה ואפילו לאסתטיקה שלו. חברת בודק בית מציעה לכם בדיקות במגוון נושאים, כולל ביקורת תקופתית ככל שיש יותר מתקנים וציוד בשטח הציבורי המשותף והבנייה מתוחכמת יותר. איתור במועד מבטיח את התיקון ללא הידרדרות במצב.

ביקורת מבנים

ביקורת מבנים נועדה לגילוי ליקויי בניה בנכסים אלו. היא מוזמנת, לרוב, טרם הרכישה וכדי לקבל תמונת מצב מעודכנת. הבדיקות נעשות על ידי מהנדסים בעלי הסמכה בנושא. בסופה מכינים דו"ח מפורט לגבי הליקויים שהתגלו בפועל. חברת "בודק בית – גילוי ליקויים ובעיות בנייה ותשתיות" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

ביקורת מבנים – מקצועית ומקיפה

ביקורת מבנים הינה יסודית ונועדה לאיתור מגוון רחב של תקלות במערכות הבניין ובחלקים שונים בו. הדגש הוא על סדקים, ריצוף חלול או עקום, נזילות ורטיבות עקב איטום לקוי או פיצוץ בצנרת השייכת למערכת האינסטלציה. בנוסף בדיקת ממ"דים, דלתות כולל בידוד ואקוסטיקה שלהן, נגרות אחרת ואלומיניום ועוד. על מנת לערוך אותה כהלכה יש צורך להיעזר במצלמות תרמיות  ומכשירים אלקטרוניים אחרים לאיתור נזילות ועוד. כל הממצאים המורכבים יתועדו בצילומים, בקבצי מחשב ובאמצעים אחרים. כל אלו יצורפו לחוות הדעת הכתובה. בדיקות אחרות משוות בין מידות החללים הקיימים בפועל לעומת תוכניות הבניה ונועדו לגילוי חריגות בניה או חללים קטנים בפועל לעומת התוכניות. כל דו"ח מספק תמונת מצב חשובה לפני הכניסה למשא ומתן או במהלכו.

מסמך בעל חשיבות רבה

דו"ח מסודר ומפורט מהווה מסמך חשוב שניתן להשתמש בו לקבלת החלטות אסטרטגיות. כך לטובת הערכת נכס מדויקת, לצורך הורדה במחיר ו/או התדיינות אחרת עליו. לחילופין, ממצאים קשים יכולים להוביל להחלטה לסגת מעסקת הרכישה ועוד. יש קושי להתווכח עם ממצאים שנבדקו היטב על ידי מומחים ולכן, מתחשבים בהם. כך ניתן יהיה לחסוך כספים בעת הרכישה, ובנוסף, זמן מיותר, עוגמת נפש אפשרית וכדומה. כדאי להוסיף כי דו"ח נקי שאין בו ממצאים קשים יכול ספק תמונת מצב המובילה להחלטת רכישה.

חברה בעלת שם ידוע

חברת  "בודק בית – גילוי ליקויים ובעיות בנייה ותשתיות" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה כוללים מחירים נוחים, ייעוץ מקיף בנושאים שונים קשורים, הסבר על הדו"ח, ליווי ככל הנדרש ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, מהתמחות בתחום, ממתן שירותים מעולים ללקוחות לאורך שנים ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.    

עוד בנושא

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
השאירו פרטים עכשיו
ומיכאל יחזור אליכם בהקדם!